Víno & spol. - víno e-shop, prodej vína » Dárkové koše a sety » Dárkové koše

Dárkové koše

Vaše cena 110 Kč
cena bez DPH: 91 Kč

ks

Cena na prodejně 110 Kč (vč. DPH)

Dárková krabička na 2 až 3 vína/doplňky VÍNO & spol. Dárková krabička s kvalitního kartonu (vlnitá lepenka) na 2 nebo 3 vína, případně další doplňky. Uvedená cena je za krabičku na 2 vína, prodej pouze s vínem atd. Na skladě v omezeném počtu, při větším množství doba dodání cca 10 dnů. Spojte se s námi emailem (klikněte na "Objednat emailem") nebo telefonicky (777 730 474) a my Vám zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

Vaše cena 550 Kč
cena bez DPH: 455 Kč

ks

Cena na prodejně 550 Kč (vč. DPH)

Dárkový kufřík malý VÍNO & spol. Dárkový koš z nejkvalitnějších materiálů, vyrobený v ČR, s koženými přezkami a odnosných uchem. Cena je za samotný koš, prodej pouze s vínem atd. Na skladě několik kusů, větší množství termín dodání min. 4 týdny. Individualizace dle přání zákazníka. Spojte se s námi emailem (klikněte na "Objednat emailem") nebo telefonicky (777 730 474) a my Vám zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

Vaše cena 699 Kč
cena bez DPH: 578 Kč

ks

Cena na prodejně 699 Kč (vč. DPH)

Dárkový kufřík velký VÍNO & spol. Dárkový koš z nejkvalitnějších materiálů, vyrobený v ČR, s koženými přezkami a odnosných uchem. Obsah dle dohody, uvedená cena je za samotný kufřík (samotný kufřík neprodejný). Na skladě několik kusů, větší množství termín dodání min. 4 týdny. Individualizace dle přání zákazníka. Spojte se s námi emailem (klikněte na "Objednat emailem") nebo telefonicky (777 730 474) a my Vám zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

© 2010-17 VÍNO & spol., s.r.o., Všechna práva vyhrazena! Lindleyova 5, 160 00 Praha 6, info@vinospol.cz
Degustace  |   Obchodní podmínky  |  
Vyrobilo: imagineo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.