Neohodnoceno

Kamptal Verjus Grüner Veltliner

Skladem (14 ks)
Kód: 3371
150 Kč 124 Kč bez DPH
Kategorie: NEALKOHOLICKÉ VÍNO
Země: Rakousko
Oblast: Kamptal
Typ: Bílé
Odrůda: Grüner Veltliner/Veltlínské zelené
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu: 0%
Počet v kartonu: 6ks
Kamptal Verjus Grüner Veltliner
Novinka

 Výborný Verjus z rukou vinařky Barbary Öhlzelt. Její vinohrady naleznete v Rakousku, v malebné oblasti Kamptal. Kromě výroby vína, se zamilovala také do výroby lahodného Verjus, a troufáme si říci, že Barbara společně se svým manželem vrací tomuto lahodnému moku jeho zašlou slávu! :) 

Ovocná chuť s příjemnou kyselinkou. Perfektní pro zdravé nealkoholické Frizzante (1 díl Verjus + 1-2 díly vydatné sody + led, případně plátek limetky) nebo do kuchyně - k deglazování široké škály omáček, vývarů nebo polévek, stejně jako pro přípravu dezertů, zmrzliny nebo sorbetů. Kamptal Verjus z Veltlínského zeleného a kousek másla dodají vaším pokrmům ten správný šmrnc!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

‎Barbara Öhlzelt žije svůj sen o víně od roku 2004 - v tradičním, nově upraveném sklepě na úpatí vinice Blauenstein v obci Zöbing v rakouské oblasti Kamptal, na hranici vinařského centra Langenlois.

‎Její manžel, plnokrevný restauratér Karl Schwillinsky, ji aktivně podporuje. Společně uvedli "Kamptal Verjus" v roce 2007 a od té doby jej velmi úspěšně prodávají zákazníkům v oblasti gastronomie i privátní sféry.

Barbara & Karl pomohli produktu k renesanci, protože tato velmi zdravá zelená šťáva byla v průběhu času skutečně zapomenuta kvůli použití citrusových plodů. ‎