Sklo Zalto DENK'ART 

"Nevěřil jsem, že se na trhu skla může objevit ještě něco lepšího... toto sklo to je. Navíc má v sobě něco erotického..."
Francois Mauss, President "Grand Jury Européen"Sklárna ZALTO Glas GMBH v rakouském Neunagelbergu se úzce specializuje na výrobu foukaného nápojového, především vinného skla. Špičkový design, použití nejlepších surovin a především pečlivá ruční práce je základem pro stále rostoucí uznání u vinařských expertů a vrcholné gastronomie.


Veškeré sklo ZALTO je také velice snadno udržovatelné, neboť při jeho výrobě nejsou používány oxidy olova a sklo se tak ani při mytí v myčce nezabarvuje.

 

 

Relativně úzký a stálý sortiment zaručuje možnost jednoduchého případného dokoupení skla, které je dodáváno ve stylových kartonech po 6 nebo 1 ks.


Jsme dlouholetým přímým dovozcem skla ZALTO. Přesvěčte se osobně o jeho ojedinělé kvalitě v některé z našich prodejen nebo navštivte náš eshop https://www.vinospol.cz/sklo-zalto-glas.

Prohlédněte si také stránky výrobce v
angličtině nebo němčině.

© 2010-17 VÍNO & spol., s.r.o., Všechna práva vyhrazena! Lindleyova 5, 160 00 Praha 6, info@vinospol.cz
Degustace  |   Obchodní podmínky  |  
Vyrobilo: imagineo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.