Neohodnoceno

Cabernet Sauvignon Western Cape 2021

90 Gilbert & Gaillard

Skladem (>24 ks)
Kód: 9471
199 Kč 164 Kč bez DPH
Kategorie: ČERVENÁ
Země: Jihoafrická rep.
Oblast: Western Cape
Apelace: Western Cape
Typ: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2021
Sladkost: suché víno
Archivace: 5 let
Zrání v sudu: Ano
Objem: 0,75 l
Alkohol: 14,5 %
Uzávěr: korek
Počet v kartonu: 6 ks
Sarah s Creek Cabernet Sauvignon WL 2mb scaled
Sleva

 

Vinice Cabernet Sauvignon Sarah's Creek je zasazena do převážně vápencové, sekundárně břidlicové půdy. Cílem bylo vyrobit víno, které se vyznačuje výraznou ovocnou chutí a jemnými tříslovinami a zároveň si zachovává vynikající kompozici. Jedná se o náročný úkol, ale přísným řízením práce na keři a sklizní v optimální zralosti lze zabránit zastínění ovoce.

Víno má ve vůni znaky zralého černého rybízu a sušených bylin, které jsou podpořeny kořeněnými dubovými tóny. Chuť je hedvábná a měkká, s bohatými, zralými tříslovinami a dlouhým závěrem.

 

 

Příběh Sarah's Creek je inspirován dávným příběhem dívenky z naši rodiny, která se snažila být jiná. Když vyrůstala, rozhodla se, že bude každý den chodit do školy pěšky přes svůj oblíbený potok. Tato vyhlídková trasa byla až po okraj naplněna dobrodružstvím a podívanou.

Sarah milovala vstřebávání zvuků a pohledů na přírodu, často se zastavovala, aby obdivovala fascinující vážky a motýly vznášející se nad vodou (i když ne vždy chodila včas do školy!)

Dnes se vína Sarah's Creek také procházejí malebnou cestou, zrají ve stejném nadčasově bezstarostném smyslu, absorbují přírodu, aby rozvinuly své dekadentní chutě.