Neohodnoceno

Sauvignon Blanc Western Cape 2023

Gold GILBERT & GAILLARD

Skladem (>24 ks)
Kód: 9474
199 Kč 164 Kč bez DPH
Kategorie: NABÍDKA VÍN
Země: Jihoafrická rep.
Oblast: Western Cape
Apelace: Western Cape
Typ: Bílé
Odrůda: Sauvignon Blanc
Ročník: 2023
Sladkost: suché víno
Archivace: 2 roky
Zrání v sudu: Ne
Objem: 0,75 l
Alkohol: 13,5 %
Uzávěr: šroubovací
Počet v kartonu: 6 ks
Sarah s Creek Sauvignon Blanc WL 2mb scaled
Sleva

 

Hrozny použité v Sauvignon Blanc Sarah's Creek se sklízejí ručně a přes noc odpočívají a chladí, než se odstopkují a vylisují. První kolo hroznů se sklízí se sníženým obsahem cukru; To dodává konečnému produktu zelenější tóny a svěží kyselinku. Druhý sběr se provádí, jakmile jsou hrozny fyziologicky zralé, což extrahuje a pozvedne ovocné a tropické tóny.
Tento způsob sklizně ve dvou fázích vede ke komplexnímu vínu s harmonickou kyselinou.

Sauvignon Blanc Sarah's Creek obsahuje komplexní vůni skládající se z mučenky, grapefruitu a zralých fíků, doplněnou ovocnou chutí s vyváženou kyselinkou.

 

 

Příběh Sarah's Creek je inspirován dávným příběhem dívenky z naši rodiny, která se snažila být jiná. Když vyrůstala, rozhodla se, že bude každý den chodit do školy pěšky přes svůj oblíbený potok. Tato vyhlídková trasa byla až po okraj naplněna dobrodružstvím a podívanou.

Sarah milovala vstřebávání zvuků a pohledů na přírodu, často se zastavovala, aby obdivovala fascinující vážky a motýly vznášející se nad vodou (i když ne vždy chodila včas do školy!)

Dnes se vína Sarah's Creek také procházejí malebnou cestou, zrají ve stejném nadčasově bezstarostném smyslu, absorbují přírodu, aby rozvinuly své dekadentní chutě.