Neohodnoceno

Kamptal Verjus Grüner Veltliner 0,5l

Skladem (14 ks)
Kód: 9376
190 Kč 157 Kč bez DPH
Kategorie: Nealkoholické víno
Země: Rakousko
Oblast: Kamptal
Typ: Červené
Odrůda: Grüner Veltliner/Veltlínské zelené
Objem: 0,5 l
Počet v kartonu: 6ks

 Výborný Verjus z rukou vinařky Barbary Öhlzelt. Její vinohrady naleznete v Rakousku, v malebné oblasti Kamptal. Kromě výroby vína, se zamilovala také do výroby lahodného Verjus, a troufáme si říci, že Barbara společně se svým manželem vrací tomuto lahodnému moku jeho zašlou slávu! :)

Zweigelt Verjus je velmi jemné chuti. Ideální pro zdravé nealkoholické Frizzante (1 díl Verjus + 1-2 díly vydatné sody + led, případně plátek limetky) či dalších míchaných nápojů.

V kuchyni jej můžete použít k dochucení tmavých omáček, zvěřinovým pokrmům, či do asijské kuchyně. 

 

 

‎Barbara Öhlzelt žije svůj sen o víně od roku 2004 - v tradičním, nově upraveném sklepě na úpatí vinice Blauenstein v obci Zöbing v rakouské oblasti Kamptal, na hranici vinařského centra Langenlois.

‎Její manžel, plnokrevný restauratér Karl Schwillinsky, ji aktivně podporuje. Společně uvedli "Kamptal Verjus" v roce 2007 a od té doby jej velmi úspěšně prodávají zákazníkům v oblasti gastronomie i privátní sféry.

Barbara & Karl pomohli produktu k renesanci, protože tato velmi zdravá zelená šťáva byla v průběhu času skutečně zapomenuta kvůli použití citrusových plodů. ‎