Uzeniny a pršut VULCANO

 

 

Produkty VULCANO jsou víc než jen maso. Před více než 20 lety se Franz Habel rozhodl, že práci se zvířaty dá opět smysl. Projevit jim větší uznání a nezacházet s nimi jen jako s produkty.
Prasata vyšších plemen Vulcano jsou chována ve velkých stájích a krmena krmivem z Rakouska nebo sousedních zemí, které jsou zaručeně bez GMO. Stáje jsou zastřešené a nabízejí dostatek pohybu. Obzvláště těžká zvířata tak mají dostatek prostoru a vše, co potřebují k tomu, aby se cítila pohodlně.
Záměrně proběhl návrat z davu zpět do třídy, abychom mohl být zaručen přirozený a zdravý růst zvířat.

Chov zvířat vhodný pro daný druh znamená pro tým VULCANO kvalitu života prasat a ohleduplné zacházení s nimi. Obecně platí, že zdraví a fyzická pohoda prasat jsou pro dobré životní podmínky zvířat prvořadá. Kromě toho je k tomu samozřejmě patřit i psychologický aspekt. Prasata by měla být schopna chovat se přirozeně, válet se a zahrabat.
S prasaty pracují lidé z VULCANO již více než 30 let a svou práci milují. Proč? Tato zvířata jsou zvláštní. Aby se k živému tvoru prase dobře chovalo, mělo by být samozřejmostí poskytnout mu různé prostory, prostor a materiál pro pohyb. Prasata jsou zvědavá. Mají nutkání se hýbat, zvláště když jsou mladá.

Než bylo založeno VULCANO, lidé z týmu byli zemědělci z konvenčního zemědělství. Nebyla to však jejich filozofie, že v kotcích pro 10 není více místa pro jednotlivá zvířata, jak stanovil stát.
Nyní rádi chodí do stodoly – pozorují zvířata ve velkých kotcích, jak využívají různé prostory. Prostor pro ležení, jídelní kout a cvičební prostor. Vlastně si nadělili spoustu dobrých věcí: zábavu v každodenní práci a skvělé maso :)

 

vulcanossi
VULCANOssi salámky 85g
Momentálně nedostupné
100 Kč
Kód: 9386
vulcanocrisps
170 Kč
Kód: 4618
tuba Kód: 4922
3 položek celkem