Francie/Bordeaux/Margaux - Chateau PAVEIL DE LUZE

Webová stránka značky: Francie/Bordeaux/Margaux - Chateau PAVEIL DE LUZE

 

 

Château Paveil de Luze je jednou z nejstarších nemovitostí v Médocu. Nachází se na Route des Grands Crus, v srdci apelace Margaux, v městečku Soussans, kde se vyjímá jako krásná budova se dvěma věžemi, která tvoří orientační bod v horizontu vinic. Je rodinným majetkem rodiny Luze od roku 1862.

V okolí zámku se rozprostírá 32 hektarů vinic exponovaných na východ a západ. Půda a podloží jsou z hlubokého štěrku, který zajišťuje přirozenou drenáž a podporuje jemnost vín. Vinná réva je uspořádána jako zahrada. Odrůdy Cabernet Sauvignon a Merlot zde nacházejí svůj ideální terroir.

Základem při výrobě vín je udržitelné pěstování, vinifikace a hospodaření s vodou. Jsou používány nejlepší výrobní techniky v kombinaci s filozofií ochrany vinice, s cílem nabídnout kvalitní víno, které splňuje přísné požadavky na ochranu životního prostředí.

Château Paveil de Luze je především rodinným příběhem, který trvá již od roku 1862. V roce 2004 převzal správu panství Frédéric de Luze a je to celá rodina, která ho podporuje, obklopuje a pomáhá mu ve správě této krásné nemovitosti. Se svými dvěma sestrami, Marguerite a Catherine, a všemi svými dětmi společně píší novou stránku ve své historii.

 

Petit Paveil
Sleva
Petit PAVEIL 2020
Skladem (>24 ks)
330 Kč
Kód: 1291
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem